Nabídka
Loading
http://www.tektoss.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/product.kolobezky.trivelikosti2gk-is-128.jpglink
http://www.tektoss.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/product.kolobezky.trivelikosti4gk-is-128.jpglink
http://www.tektoss.eu/modules/mod_image_show_gk4/cache/product.kolobezky.trivelikosti1gk-is-128.jpglink

«
»
  1. 0
  2. 1
  3. 2
A+ A A-

koloběžky WILDCAT

Koloběžka "WILDCAT" je určena nejen pro mushing, ale i pro běžné ježdění v terénu a na silnici. Vyrábí se ve třech velikostech rámu pro 20", 24" a 26" přední kola. Verze s 20" kolem je určena především pro rekreační ježdění, případně pro naše juniory. Modely s 24" a 26" kolem je již plnohodnotným závodním strojem určeným pro mushery, ale samozřejmě nejen pro ně. Rám kopíruje přední kolo tak, aby noha stojící na nášlapu nenarážela při jízdě kolenem do přední části rámu.
Nášlap má protiskluzovou úpravu a v zadní části zábranu proti nechtěnému sklouznutí nohy do zadního kola. V přední části je rám zesílen masivní zaoblenou výztuhou, která umožňuje, hladký průjezd terénem a zabraňuje poškození koloběžky. Díky tomu je koloběžka i přes nízký profil, bez problému provozovatelná i na lesních a polních cestách.
Model "WILDCAT" je v horní části zesílen vzpěrou integrovanou přímo do rámu, která zajišťuje dostatečnou tuhost. Pod tímto zesílením je vytvořeno speciální oko k uchycení tažného lana. Součástí koloběžky je i odnímatelný držák tažného lana na pružném kloubu zabraňující spadnutí a zamotání lana do předního kola.

Kontakt

Tektoss
Roman Malenovský

Voděrady u Rychnova nad Kněžnou
Česká republika

+420 605 563 365

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.